hamburger icon
mobile phone icon
mail phone icon
close menu icon
NOWOCZESNE LUB STYLOWE
MEBLE POD WYMIAR

GALERIA

Wyroby firmy Henter to produkty nowoczesne, stylizowane i ekologiczne. Nasza firma to gwarancja trwałości oraz estetyki wykończenia. Meble są bezpieczne, trwałe, odporne na zarysowania i uderzenia. Szeroka oferta pozwala na uzyskanie dowolnego barwnego wykończenia wnętrza.

Dla naszych kuchni czas nie stoi w miejscu! Pozycja lidera w produkcji mebli kuchennych nie powstrzymuje nas przed stałym rozwojem! Stawiamy na jakość i dlatego ze spokojem możemy patrzeć w przyszłość!

O wyglądzie mebli kuchennych (i nie tylko) w znacznym stopniu decydują fronty i blaty. Optymalne rozwiązanie tego problemu znalazła firma Henter, która od 1990 r. proponuje fronty do mebli kuchennych z drewna dębowego, olchowego, brzozowego i bukowego oraz materiałów drewnopodobnych czy też fornirowanych. Od kilku lat nasza firma proponuje także drzwiczki z płyty MDF lakierowanego wykorzystując do tego specjalną technologię: fronty gięte i profilowane.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda